Léto s námi

222 313 274

Po - Pá 9:00 do 17:30

flag-sk flag-cz
Vyberte zemi, středisko, hotel...
Od-Do

Od

Do

Délka pobytux Zrušit filtr
Dospělí


x Zrušit filtr
Děti

x Zrušit filtr
Doprava

Vyberte si dopravu


x Zrušit filtr
Rozšířený filtr

Termín
Cena

CZK

Strava

Typ zájezduÚroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavení hoteluVyberte si zemix Zrušit filtr

Golf pri moři

Oblast severního pobřeží Černého moře je proslulá svými moderními golfovými resorty, které zde byly vybudovány v posledních letech, jsou na špičkové úrovni a poskytují maximální pohodlí i nejnáročnějším klientům. Vedle sebe se zde nacházejí tři špičkové oblasti každá má 18 jamkové hřiště:

BLACK SEA RAMA

Známé kvalitní golfové hřiště, které bylo vyhlášeno časopisem Golf Magazines USA jako "Nejlepší nové golfové hřiště roce 2009". Black Sea Rama je 18 - ti jamkové golfové hřiště, navržené golfovou legendou Gary Playerem jako první ve východní Evropě. Jeho délka je 6648 m, par 72, handicap 36 pro muže i ženy.

Nachází se ve městě Balčik, asi 60 km od Varny. Black Sea Rama je 18 - ti jamkové golfové hřiště, které bylo navrženo golfovou legendou Gary Playerem jako první ve východní Evropě. Jeho délka je 6648 m, par 72, handicap 36 pro muže i ženy. Součástí areálu je kromě vilek klubovna, restaurace, půjčovna golfového vybavení, obchůdky.

Okolí: Varna - cca 60 km, Balčik -cca 1,5 km, Zlaté Písky - 20 km

Black Sea Rama golf

Black Sea Rama golf


LIGHTHOUSE GOLF RESORT

Nová golfová osmnáctka, designérům které je Ian Woosnam byla otevřena v roce 2009. Hřiště je v oblasti Dobric, na severovýchodě Bulharska v blízkosti pobřeží a poskytuje návštěvníkům překrásný výhled na Černé moře. Golfisté si užijí hru v překrásné přírodě.

Lighthouse Golf Resort

Lighthouse Golf Resort


Thracian CLIFFS

Kvalitní 18 jamkové hřiště navržené Gary Playerem, táhne se přes 4 kilometry podél pobřeží v překrásné přírodní scenérii.

Thracian Cliffs Golf Resort & Spa je prvním 5* resortu v Bulharsku na pobřeží Černého moře. Podle mnohých je tento hotel nejlepším na Balkáně. Ubytovací kapacity jsou rozděleny do dvou vesniček Marina Village a Hillside Village. Komplex leží cca 150m nad mořem a poskytuje překrásný výhled na moře a na golfové hřiště.

Hosté mají k dispozici luxusní SPA s širokou nabídkou léčebných procedur a masáží podle thajských, indonéských, indických, japonských, tureckých a bulharských návodů. Jsou zde 4 bazény, tenisové kurty, privátní pláž a 18jamkové hřiště navržené Gary Playerem. Na pláži u hotelu - vodní sporty vodní lyžování, parasailing, windsurfing, diving, rybaření, beach volejbal, kajaky...

Thracian CLIFFS

Thracian CLIFFS


Proč cestovní kancelář Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
nejvíce letovisek
v Bulharsku
17 rokov na trhu
každý rok novinky
ve všech letoviscích
dostupný delegát
kvalitní a zkušení
zaměstnanci
extra slevy
pro věrné klienty

First Minute na email

Odebírejte First Minute a Last Minute akce CK Solvex do e-mailu

222 313 274

Po - Pá 9:00 do 17:30

flag-sk flag-cz