Léto s námi

222 313 274

Po - Pá 9:00 do 17:30

Vyberte zemi, středisko, hotel...
Od-Do

Od

Do

Délka pobytux Zrušit filtr
Dospělí


x Zrušit filtr
Děti

x Zrušit filtr
Doprava

Vyberte si dopravu

x Zrušit filtr
Rozšířený filtr

Termín
Cena

CZK

Strava
Typ zájezduOstatné

Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavení hotelu


Vyberte si zemi

x Zrušit filtr

Golf pri moři

Oblast severního pobřeží Černého moře je proslulá svými moderními golfovými resorty, které zde byly vybudovány v posledních letech, jsou na špičkové úrovni a poskytují maximální pohodlí i nejnáročnějším klientům. Vedle sebe se zde nacházejí tři špičkové oblasti každá má 18 jamkové hřiště:

BLACK SEA RAMA

Známé kvalitní golfové hřiště, které bylo vyhlášeno časopisem Golf Magazines USA jako "Nejlepší nové golfové hřiště roce 2009". Black Sea Rama je 18 - ti jamkové golfové hřiště, navržené golfovou legendou Gary Playerem jako první ve východní Evropě. Jeho délka je 6648 m, par 72, handicap 36 pro muže i ženy.

Nachází se ve městě Balčik, asi 60 km od Varny. Black Sea Rama je 18 - ti jamkové golfové hřiště, které bylo navrženo golfovou legendou Gary Playerem jako první ve východní Evropě. Jeho délka je 6648 m, par 72, handicap 36 pro muže i ženy. Součástí areálu je kromě vilek klubovna, restaurace, půjčovna golfového vybavení, obchůdky.

Okolí: Varna - cca 60 km, Balčik -cca 1,5 km, Zlaté Písky - 20 km

Black Sea Rama golf

Black Sea Rama golf


LIGHTHOUSE GOLF RESORT

Nová golfová osmnáctka, designérům které je Ian Woosnam byla otevřena v roce 2009. Hřiště je v oblasti Dobric, na severovýchodě Bulharska v blízkosti pobřeží a poskytuje návštěvníkům překrásný výhled na Černé moře. Golfisté si užijí hru v překrásné přírodě.

Lighthouse Golf Resort

Lighthouse Golf Resort


Thracian CLIFFS

Kvalitní 18 jamkové hřiště navržené Gary Playerem, táhne se přes 4 kilometry podél pobřeží v překrásné přírodní scenérii.

Thracian Cliffs Golf Resort & Spa je prvním 5* resortu v Bulharsku na pobřeží Černého moře. Podle mnohých je tento hotel nejlepším na Balkáně. Ubytovací kapacity jsou rozděleny do dvou vesniček Marina Village a Hillside Village. Komplex leží cca 150m nad mořem a poskytuje překrásný výhled na moře a na golfové hřiště.

Hosté mají k dispozici luxusní SPA s širokou nabídkou léčebných procedur a masáží podle thajských, indonéských, indických, japonských, tureckých a bulharských návodů. Jsou zde 4 bazény, tenisové kurty, privátní pláž a 18jamkové hřiště navržené Gary Playerem. Na pláži u hotelu - vodní sporty vodní lyžování, parasailing, windsurfing, diving, rybaření, beach volejbal, kajaky...

Thracian CLIFFS

Thracian CLIFFS


Proč cestovní kancelář Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
nejvíce letovisek
v Bulharsku
20 let na trhu
každý rok novinky
ve všech letoviscích
dostupný delegát
kvalitní a zkušení
zaměstnanci
extra slevy
pro věrné klienty

First Minute na email

Odebírejte First Minute a Last Minute akce CK Solvex do e-mailu

222 313 274

Po - Pá 9:00 do 17:30