Léto s námi

222 313 274

Po - Pá 9:00 do 17:30

Vyberte zemi, středisko, hotel...
Od-Do

Od

Do

Délka pobytux Zrušit filtr
Dospělí


x Zrušit filtr
Děti

x Zrušit filtr
Doprava

Vyberte si dopravu

x Zrušit filtr
Rozšířený filtr

Termín
Cena

CZK

Strava
Typ zájezduOstatné

Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavení hotelu


Vyberte si zemi

x Zrušit filtr

CK Solvex - O náspojďte s námi nejen do Bulharska

Kancelář

Úvodem bychom se chtěli upřímně poděkovat všem Vám, kteří jste v uplynulých letech využili služeb naší cestovní kanceláře. Věříme, že Vaši přízeň nám zachováte a opět si vyberete z naší nabídky na letní sezónu 2018. V ní najdete širokou paletu rozmanitých dovolených v mnoha destinacích jako je naše stálice Bulharsko, italské regiony Kalábrie a Sicílie, řecké ostrovy Kréta a Rhodos ale i Turecko či oblíbenou Černou Horu. Novinku sezóny 2018 je Italský Jadran a Chorvatsko.

Zejména díky vám, našim váženým zákazníkům, byla pro nás sezóna 2017 úspěšná a jsme rádi, že jste se těšili nejen z našich stabilních destinací, ale také z novinek, kterými byli Černá Hora, Kalábrie a Sicílie. Tak jako v jiných letech můžeme konstatovat, že cestovní kancelář Solvex je stále specialistou č. 1 pro destinaci Bulharsko a Černá Hora na slovenském a středoevropském trhu cestovního ruchu, protože nejvíce Slovenských turistů do Bulharska a Černé Hory letecky přepravila právě naše cestovní kancelář. Navíc, i při ostatních nabízených destinacích jako jsou Kalábrie, Sicílie, Kréta, čí Rodos patříme mezi nejúspěšnější slovenské touroperátory.

I v sezoně 2018 budou naše letecké zájezdy organizované ze všech významných letišť na Slovensku (Bratislava, Košice, Poprad a, Sliač) i v České republice (Praha, Brno a Ostrava). Jako tradičně, leteckou dopravu zajišťujeme renomovanými leteckými společnostmi jako jsou například Bulgarian Air Charter, Travel Service, Bulgaria Air AD nebo Mistral Air 

Jako jedna z mála cestovních kanceláří na Slovensku vlastníme certifikát managementu jakosti EN ISO 9001. V roce 2017 jsme úspěšně prošli recertifikaci podle nové normy EN ISO 9001:2015, což opět potvrdilo kvalitu a odbornou způsobilost managementu a pracovníků a tedy i vysokou úroveň nabízených služeb. 

Cestovní kancelář SOLVEX získala prestížní ocenení – Pečeť Bonity. Pečeť Bonity uděluje Národní informační středisko Slovenské republiky a Slovenská informační a marketingová společnost na základě hodnotíciho systému, kterým se zhodnotila bonita komerčních subjektů, které podnikají na území Slovenské republiky.

S kvalitou a se zvyšováním poptávky po našich službách, roste i naše síť poboček, které dnes najdete v Bratislavě, Banské Bystrici, Nitre, Žiline, Liptovském Mikuláši, Popradu, Prešově, Košicích a v České republice v Praze. Na našich pobočkách se na Vás těší školení pracovníci, kteří Vám ochotně poradí při výběru vhodné dovolené a správného hotelu, z nichž mnohé navštívili.

Přejeme Vám jen ty nejpříjemnější vzpomínky a nezapomenutelné zážitky z dovolené strávené s námi.

Kolektiv cestovní kanceláře Solvex

Informácie

Viac informácií

Poděkování klientů

Viac informácií

Hledám spolucestujícího

Viac informácií

Katalog LÉTO 2018

Viac informácií

Proč cestovní kancelář Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
nejvíce letovisek
v Bulharsku
20 let na trhu
každý rok novinky
ve všech letoviscích
dostupný delegát
kvalitní a zkušení
zaměstnanci
extra slevy
pro věrné klienty

First Minute na email

Odebírejte First Minute a Last Minute akce CK Solvex do e-mailu

222 313 274

Po - Pá 9:00 do 17:30